Latest Post

METİN2 HİLE 1000X HİLESİ GÜNCELLENDİ GÜNCEL TEK ATMA HİLESİ 1 Eylül Metin2 Hileleri 2022 indir Wolfteam Hile l ESP-WALL l ÖLÜMSÜZLÜK l ENVANTER l SEKMEME l TEK ATMA l ZIPLAMA l ANTİ-BAN HACK! Wolfteam hileleri 2022 indirAndroid telefonların az bilinen 8 özelliği!

Android kullanıcılarının işini kolaylaştıracak az bilinen 8 özelliği sizler için inceledik. İşte bilmeniz gerekenler!
Akıllı telefon kullanıcılarının işini kolaylaştıracak Android‘in az bilinen 8 özelliği sizler araştırıp bu videoda anlattık.

Az bilinen 8 Android özelliği!
Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakalım, İyi seyirler.

Yapım numarası ile sensörleri test etme
Diyelim ki 2.el bir telefon aldınız veya telefonunuzun bir sensörü bozuldu. Bu özellik sayesinde cihazınızda bulunan sensörleri test edebilir, çalışmayan sensörü kolayca bulabilirsiniz. Bazı Android cihazlarda çekirdek sürümüne bir kaç defa tıkladıktan sonra bu özelliği aktif etmeniz mümkün.

Telefon hızlandırma
Android kullanıcılarının oldukça işine yarayan bu özellik sayesinde telefonunuz hızlanabiliyor. Uygulamalar arası geçiş hızı veya uygulamaya giriş hızını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Geliştirici seçenekleri kısmında bulunan pencere animasyon ölçüsü ve geçiş anismayon ölçüsünü kapattığımızda Android telefonumuz daha hızlı hale geliyor.

Google klavye ile memoji yaratma
Apple ürünlerinde bulunan Memoji özelliğini, Android telefonlarda da kullanmak mümkün. Bu özelliği aktif etmeniz için öncelikle telefonunuz da Google servislerinin bulunması gerekiyor. Google klavyeyi kullanarak emojiler kısmında bulunan ekle seçeneğine tıklayarak kendi Memojinizi yaratabilirsiniz.

Android cihazınız kaybolursa ne yapmalısınız?
Kullandığınız Android cihazınız eğer ki kaybolduysa, hiç endişe etmeyin. Kaybolan cihazınızda Google servisi varsa telefonunuzu bulmak çok kolay, Bilgisayarınız da tarayıcıyı açın ve arama kısmına telefonumu bul yazın, telefonunuzun nerde olduğunu görüntüleyebilir ve olduğu yerde telefonunuzu sesli olarak çaldırabilirsiniz.

İnternet veri paylaşımı sınırlama
Bazen arkadaşlarımız internetini açar mısın der tabi ki bizde onları kıramayıp internetimizi açarız fakat ya internetimiz az ise? Android telefonlarda bulunan internet paylaşımı hayat kurtaran bir özellik ve bunun yanında paylaştığımız interneti kısıtlayabiliyor ayrıca kaç kişinin bağlanacağını da ayarlayabiliyoruz. Sizin de internetini açar mısın diyen arkadaşlarınız var mı?

FPS göstergesi açma
Oynadığınız oyunlarda bazen FPS’i görmek isteyebilirsiniz. Fakat bunun için bazı üçüncü taraf yazılımları telefonlarınıza indirmek zorunda kalabiliyorsunuz, bu yazılımlar bazen zararlı olabiliyor ve gerçek FPS’i yansıtmayabiliyor. Eğer ki bir Android cihazınız varsa geliştirici seçeneklerinde bulunan Power Monitör özelliğini aktif ederek hem FPS hem de işlemci sıcaklığı, ekran çözünürlüğü gibi değerli ekranda görebilirsiniz.

Wi-Fi şifresini karekod ile öğrenmek
Android telefonların en önemli özelliklerden birisi de bir Wi-Fi ağına QR kod ile bağlanmak, Wi-Fi şifrenizi bilmiyor veya unuttunuz, sizden şifre isteyen bir arkadaşınıza bağlandığınız Wi-Fi ağının QR kodunu gösterin ve kamerasına okutmasını isteyin, işlem bu kadar.

Google Chrome sekmelerinde hızlı geçiş
Bu özellik sayesinde artık Chrome’da dolaşırken hızlı bir şekilde sekmelerde dolaşabiliyorsunuz. Çok basit bir özellik fakat kullanış kısmında çok yararlı olduğunu söyleyebiliriz.

Yeşil Robot’u sosyal medya hesaplarından takip edin.

Twitter ►►
Instagram ►►
Facebook ►►
Discord ►►

DOWNLOAD Links:

Click to download Android Game Mod APK Download – DRIVE LINK

Click to download Android Game Mod APK Download – FILE LINK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *