Latest Post

NEW BGMI PAID HACK 1.8 | NEW MOD APK 1.8 WITH BULLET TRACKING | BGMI HACK APK | 100% ANTIBAN bulli bai apk How to Download RTS TV APP | RTS TV APK🔥🔥🔥 (tv apk mod 2022 App Android & ios)✓ Chcesz szczerej i wiarygodnej recenzji NordVPN? Tutaj poznasz funkcje, korzyści, wady i zalety, aby móc podjąć przemyślaną decyzję
👉 Uzyskaj NordVPN ➜
💥Zaoszczędź 68% + 1 DARMOWY Miesiąc + 30 dniową gwarancje zwrotu pieniędzy!💥
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

✅ ✓ Chcesz szczerej i wiarygodnej recenzji NordVPN? Tutaj poznasz funkcje, korzyści, wady i zalety, aby móc podjąć przemyślaną decyzję Cześć i zapraszam na moją dzisiejszą recenzję NordVPN. A więc Nord jest często wymieniany jako najlepszy VPN w kategoriach torrenging, customer service albo po prostu dostaje wysokie oceny ogółem. No, ale nie zawsze będzie to idealny wybór dla każdego. Dziś chcę porozmawiać nie tylko o zaletach Norda i tym co czyni go takim popularnym, ale też podzielić się z wami kilkoma powodami albo sytuacjami przez które może jakiś inny VPN sprawdzi się troszkę lepiej w waszym przypadku. A dla przypomnienia, jeśli zdecydujecie się używać NordVPN, to w opisie znajduje się link pod którym dostaniecie najlepsze możliwe oferty, włączając w to wszystkie kupony rabatowe i obniżki. Tak więc zaczynając od funkcjonalności, można go używać na nawet 6 urządzeniach jednocześnie. A aplikacje są dostępne dla wszystkich głównych systemów takich jak Windows, Android, Mac, OS, iOS a nawet o dziwo dla Linuxa. Natomiast jeśli chodzi o Linuxa, to trzeba zainstalować go z poziomu repozytorium, a nie przez interfejs tak jak na innych systemach. Dodatkowo oferowane są rozszerzenia dla Chrome i Firefoxa. Interfejs dla wszystkich aplikacji jest przejrzysty i łatwy w użytkowaniu, ale mimo wszystko w porównaniu do innych VPNów na rynku wypada trochę gorzej. Pokażę wam mapę pinezkami. Komuś może się to podobać, a jeśli nie to zawsze można je wyłączyć i zaoszczędzić trochę miejsca. O ile mapa może i wygląda ładnie, o tyle czasem bywa po prostu trochę grymaśna.
Znajdziemy tu natomiast jedną świetną funkcjonalność. Mianowicie aplikacja mobilna i desktopowa ma takie same funkcje i wygląd, co nie jest spotykane w innych VPNach. A to w rezultacie sprawia, że łatwo jest się w Nordzie odnaleźć na różnych urządzeniach. Dodatkowo, kiedy łączymy się do Norda, to on automatycznie wybierze dla Ciebie najlepszy serwer (oczywiście jeśli tego chcesz) co potrafi zaoszczędza sporo czasu w porównaniu do manualnego wybierania.
W gruncie rzeczy to VPN bardzo przyjazny dla użytkownika, szczególnie pasujący dla początkujących albo nawet kogoś, kto nigdy wcześniej VPNów nie używał. A jeśli chodzi o wydajność i osiągi, Nord ma ponad 5500 serwerów w 59 krajach z nieograniczoną przepustowością. Co prawda inne VPNy mogą chwalić się większą ilością serwerów, ale bardzo niewiele z nich ma większą liczbę serwerów dedykowanych, a takich Nord ma aż ponad 5000.
A jest to ważne, ponieważ jak dostawca VPN osiągnie odpowiednie pokrycie, to właśnie jakość serwerów staje się ważniejsza niż ich ilość. Dzieje się tak, ponieważ serwery dedykowane są po prostu bardziej niezawodne niż te wirtualne. Teraz większość serwerów Norda są rozmieszczone w Europie i Ameryce północnej, co jest raczej standardem pośród VPNów. W kwestii streamingu, Nord działa wyśmienicie w oblokowywaniu dostępu do większości platform streamingowych takich jak Netflix, Hulu, Amazon Prime i kilka innych. Jednakże trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Na przykład, Netflix działał bez problemu używając protokołu IKEv2, ale bywają z nim problemy używając Nordlynx. Więc będąc nowym w świecie VPNów, trzeba wziąć pod uwagę, że nie wszystkie metody szyfrowania będą działały tak samo, jeśli chodzi o odblokowywanie Netflixa i innych dostawców.
Tak więc jeśli natraficie na jakiś problem, można odezwać się do wsparcia na czacie, bo są bardzo pomocni. Przejdą z wami temat krok po kroku, żeby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym porządku. Chciałem też dodać, że odblokowywanie amazon prime było trudne, bo nie mogłem znaleźć odpowiedniego serwera. Więc sam skorzystałem z pomocy chatowej, żeby zaoszczędzić czasu na szukaniu działającego serwera. O ile Amazon Prime to była cięższa przeprawa, o tyle odblokowywanie Netflixa było jednym z najłatwiejszych kwestii spośród wszystkich VPNów jakie używałem. Wszystkie serwery ze stanów i międzynarodowe są świetne. Tak więc jeśli odblokowanie Netflixa jest dla was głównym celem, to bardzo polecam Norda w tej kwestii.
Kolejnym tematem jest prędkość przesyłu, Nord zwykle plasuje się tutaj na najwyższych miejscach. Ostatnio nawet robiłem pare testów, które potwierdzałyby, że jest na samym szczycie. O ile ExpressVPN miał wyższe prędkości, to teraz Nord już go prześciga. Nie jestem pewien, czy ten trend się utrzyma, czy z czasem Express znowu wyjdzie na prowadzenie, ale mogę z pewnością potwierdzić, że Nord jest szybkim VPNem, który jest idealny do streamowania konktentu w 4k, gamingu czy torrentów.

Mod Apk DOWNLOAD Links:

Click to download Android Game Mod APK Download – DRIVE LINK

Click to download Android Game Mod APK Download – FILE LINK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *