Latest Post

Minecraft | THE ULTIMATE CANDY RECIPE!! | Custom Mod Adventure minecraft modcombo apk Apk Higgs Domino V 1.79 X8 Speeder Tema JANDA MUDA P1H1 P1H4+ Dj tiktok bulli bai apkAndroid TV’ye APK ile nasıl uygulama yüklenir? Bu videomuzda, ofisimizde yer alan Philips Android TV’ye Google Play Store’dan değil, direkt olarak indirdiğimiz APK dosyası ile kurulum yapmayı gösterdik.

Android TV’ye APK yükleme

Bu işlem için öncelikle yapmanız gereken Android TV’nize farklı kaynaklardan yükleme yapabilmek için izin vermek. Bunun için Ayarlar – Android Ayarları bölümünden Güvenlik ve Kısıtlama kategorisinde yer alan “Bilinmeyen Kaynaklar” özelliğini aktif etmemiz gerekiyor. Bu özelliği aktif ettiğimizde, APK kurulum dosyalarının yüklenmesine izin verilecek.

Bu işlemi yaptıktan sonra yüklemek istediğimiz APK dosyasını TV üzerinde açmamız gerekiyor. Bunun için isterseniz televizyonunuzun tarayıcısından APK dosyasını indirip kurabilir veya USB bellek aracılığı ile bu dosyayı TV üzerinde çalıştırabilirsiniz. Biz bu videoda, USB belleğin içerisindeki bir APK dosyasını, dosya yöneticisi programı ile açarak yükledik.

APK dosyasını TV’nizde açtıktan sonra birkaç yükleme adımı karşınıza çıkıyor ve daha sonra uygulama yükleniyor. Bu noktada indirdiğiniz APK dosyasının güvenilir olduğuna ve uygulamanın TV’nize uyumlu olduğundan emin olmanız gerektiğini de unutmayın.
#AndroidTV #APK #PhilipsTV

DOWNLOAD Links:

Click to download Android Game Mod APK Download – DRIVE LINK

Click to download Android Game Mod APK Download – FILE LINK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *